SPR Łukovia Łuków

Oficjalna strona klubu

ROZPOCZĘCIE LIGI WOJEWÓDZKIEJ LZPR W SEZONIE 2019/2020

Rozgrywki ligowe współfinansowane z dotacji UMWL


UMWLlogoLZPRLogo 2018


SPR Łukovia Łuków na 8 miejscu w Polsce we współzawodnictwie klubów.

Email Drukuj PDF

wspol2014  Zespół Sportu Młodzieżowego Instytutu Sportu w Warszawie jak co roku przygotował publikację dotyczącą sportu młodzieżowego w 2014 roku.
Opracowanie będące jednocześnie oceną i podsumowaniem Systemu Sportu młodzieżowego w 2014 roku w sportach olimpijskich i wybranych sportach nieolimpijskich. Zawarto w nim zestawienia obejmujące krajowe współzawodnictwo sportowe młodzieży w czterech kategoriach wiekowych, klasyfikację punktową osiągnięć klubów w województwach, powiatach, gminach i miastach w poszczególnych sportach.


  Miło nam poinformować, że w klasyfikacji klubów, w których prowadzi się szkolenie kobiet klub SPR Łukovia Łuków zajął wysokie 8 miejsce w Polsce na 89 sklasyfikowanych klubów, które zdobyły punkty we współzawodnictwie. Zespół z Łukowa wyprzedziły kluby z Kwidzynia, Kielc, Gdyni, Szczecina, Warszawy i Krakowa.
Publikacja, w której możemy się zapoznać z wynikami innych dyscyplin sportowych jest dostępna na stronie Polskiej Federacji Sportu Młodzieżowego - www.sportmlodziezowy.pl w zakładce Wydawnictwa dotyczące współzawodnictwa za 2014.