SPR Łukovia Łuków

Oficjalna strona klubu

ROZPOCZĘCIE LIGI WOJEWÓDZKIEJ LZPR W SEZONIE 2019/2020

Rozgrywki ligowe współfinansowane z dotacji UMWL


UMWLlogoLZPRLogo 2018


I Turniej finałowy ligi wojewódzkiej dziewcząt

Email Drukuj PDF
sprlukovia2003
W dniu 5.03 w Lublinie odbył się I Turniej Finałowy Ligi wojewódzkiej dziewczynek.
Po rozgrywkach grupowych do finału awansowały po dwie najlepsze drużyny z grupy 1 i 2. Były to SKF Sprinter Lublin i KMKS Kraśnik z grupy 1 i SPR Łukovia Łuków i UKS Roxa Lublin z grupy 2.
W rozgrywkach grupowych zespół SPR Łukovia Łuków odniósł same zwycięstwa. Podobnie było też w I Turnieju Finałowym, gdzie zespół łukowski odniósł dwa zwycięstwa.
 
Wyniki I Turnieju Finałowego:
UKS Roxa Lublin ? SKF Sprinter Lublin 13:12 (8:7)
SPR Łukovia Łuków ? KMKS Kraśnik 14:11 (7:7)
UKS Roxa Lublin ? KMKS Kraśnik 13:18 (9:12)
SPR Łukovia Łuków ? SKF Sprinter Lublin 19:16 (12:10)

sprlukovia2003 
 
II Turniej Finałowy Ligi Wojewódzkiej odbędzie się 19.03.2015 roku w Łukowie, w hali Szkoły Podstawowej nr 1 w Łukowie od godz. 10:30. Turniej zadecyduje które dwa zespoły awansują do dalszych gier, czyli do 1/4 Finału Turnieju o Pucharu Prezesa Związku Piłki Ręcznej w Polsce.
Zespół SPR Łukovia Łuków jest prawie pewny awansu do tych rozgrywek, walka będzie się toczyła o drugie premiowane awansem miejsce.
Warto zaznaczyć, że najlepszy zespół ligi wojewódzkiej w tym roku w kategorii dziewczynek ma przywilej organizacji 1/4 Finału. Bardzo realne, że te zawody odbędą się w Łukowie.
Zespół SPR Łukovia Łuków występuje w składzie:
Alikowska Weronika, Biernacka Urszula, Ciężka Aleksandra, Frąc Weronika, Kalińska Natalia, Kasprzak Patrycja, Mazur Weronika, Mokicka Natalia, Piesio Paula, Rosa Kinga, Sosnowska Wiktoria, Sulej Maja, Tomasiewicz Martyna, Trochimowska Maja, Wasak Paula, Zarzycka Marta, 
Trenerem zespołu jest Ewa Mrozowska.
Podkreślić należy bardzo dobrą współpracę pomiędzy klubem SRP Łukovia a Szkołą Podstawową nr 1 w Łukowie, skąd wywodzą się zawodniczki tego zespołu.