SPR Łukovia Łuków

Oficjalna strona klubu

Email Drukuj PDF


MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

DWÓJECZKA CUP 

13-15.04.2018 rok

GRUPA A GRUPA B
  1. SPR Łukovia I Łuków
  2. UKS Varsovia Warszawa
  3. SCR Alytus (Litwa)
  4. MUKS Omega Mrągowo
  1. UKS Roxa Lublin
  2. UKPR Agrykola Warszawa
  3. COR Victoria Brześć (Białoruś)
  4. UKS Olimpia Końskie

 

PUCHAR 4 NARODÓW
  1. SPR Łukovia I Łuków (Polska)
  2. Voisins le Bretonneux (Francja)
  3. COR Victoria Brześć (Białoruś)
  4. SCR Alytus (Litwa)
Mecze zaliczane do klasyfikacji Pucharu 4 Narodów zaznaczone są kolorem zielonym

 

        Mecze odbywają sie w hali Gimnazjum nr 2 w Łukowie, ul. Cieszkowizna 13

2017-04-13 - Piątek
1 14:30 A SPR Łukovia Łuków MUKS Omega Mrągowo 22:11
2 15:15 A MKS Varsovia Warszawa SRC Alytus 16:15
3 16:00 B COR Victoria Brześć UKPR Agrykola Warszawa 10:16
4 16:45 B UKS Roxa Lublin UKS Olimpia Końskie 24:12
5 17:30 SRC Alytus
LITWA
SPR Łukovia Łuków
POLSKA
20:17
6 18:15 A MUKS Omega Mrągowo UKS Varsovia Warszawa 13:18
7 19:00 B UKS Olimpia Końskie COR Victoria Brześć 23:13
8 19:45 B UKPR Agrykola Warszawa UKS Roxa Lublin 12:19
 
 2017-04-14 - Sobota
9 09:00 A SRC Alytus MUKS Omega Mrągowo 21:11
10 09:45 B COR Victoria Brześć UKS Roxa Lublin 5:15
11 10:30 B UKPR Agrykola Warszawa UKS Olimpia Końskie 22:14
12 11:15 A SPR Łukovia Łuków MKS Varsovia Warszawa 19:16
13 12:00 Voisins le Bretonneux
FRANCJA
SRC Alytus
LITWA
4:26

PRZERWA OBIADOWA

14 14:30 COR Victoria Brześć UKS Varsovia Warszawa 7:19
15 15:30 UKS Olimpia Końskie MUKS Omega Mrągowo 21:20
16 16:30 UKS Roxa Lublin SPR Łukovia Łuków 22:21
17 17:20 COR Victoria Brześć
BIAŁORUŚ
Voisins le Brettoneux
FRANCJA
15:6
18 18:10 SRC Alytus UKPR Agrykola Warszawa 30:20
19 19:00 COR Victoria Brześć SPR Łukovia Łuków 9:16

 

 2017-04-15 - Niedziela
08:30 mecz o miejsca 7-8
COR Victoria Brześć MUKS Omega Mrągowo 12:16
09:20 mecz o miejsce 5-6
UKS Varsovia Warszawa UKS Olimpia Końskie 22:16
10:00 COR Victoria Brześć SRC Alytus 05:12
11:20 mecz o miejsce 3-4
UKPR Agrykola Warszawa SPR Łukovia Łuków 23:16
12:10 mecz o miejsce 1-2
UKS Roxa Lublin SRC Alytus 33:16
13:00 SPR Łukovia Łuków
POLSKA
Vosinis le Bretonneux 
FRANCJA
13:30 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

 

 WYNIKI
1. UKS Roxa Lublin
2. SRC Alytus 
3. UKPR Agrykola Warszawa
4. SPR Łukovia Łukovia
5. UKS Varsovia Warszawa
6. UKS Olimpia Końskie
7. MUKS Omega Mrągowo
8. COR Victoria Brześć

Puchar 4 Narodów:
1. Alytus (Litwa)
2. SPR Łukovia Łuków (Polska)
3. COR Victoria Brześć (Białoruś)
4. Voisins le Bretonneux

Najlepsza zawodniczka: Natalia Kalińska - SPR Łukovia Łuków
Najlepsza bramkarka: Gabija Armanaviciute - SRC Alytus 
Król strzelców: Amelia Kawka - UKS Roxa Lublin


Najlepsze w zespołach:
Laura Zdziebłowska - UKS Roxa Lublin
Deimante Burbaite - SRC Alytus
Kamila Białowąs - UKPR Agrykola Warszawa
Natalia Bekisz - UKS Varsovia Warszawa
Martyna Uzarowicz - UKS Olimpia Końskie
Julia Sadowska - MUKS Omega Mrągowo
Pasiuha Alieksandra - COR Victoria Brześć
Maeva Derreveau - Voisins le Brettoneux
Paula Wasak - SPR Łukovia Łuków

Nagrody specjalne
Arina Babicz - COR Victoria Brześć
Weronika Frąc - SPR Łukovia Łuków
Maja Trochimowska - SPR Łukovia Łuków