SPR Łukovia Łuków

Oficjalna strona klubu

Email Drukuj PDF

lukoviacuplogo

XVIII TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT ŁUKOVIA CUP


GRUPA A GRUPA B
  1. SPR Łukovia I Łuków
  2. UKS Varsovia Warszawa
  3. Rowno (Ukraina)
  4. Kadra Lubelska 2004
  5. UKS Olimpia Końskie
  1. UKPR Agrykola Warszawa
  2. KMKS Kraśnik
  3. UKS Dwójka Lublin
  4. UKS Kangur Siemiatycze
  5. SPR Łukovia II Łuków

 

        Mecze odbywają sie w hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Łukowie, ul. Cieszkowizna 13

2017-09-22 - Piątek
1 14:30 SPR Łukovia I Łuków Kadra Lubelska 2004 15:10
2 15:10 SPR Łukovia II Łuków UKS Dwójka Lublin 6:23
3 15:50 UKS Varsovia Warszawa Rowno (Ukraina) 13:15
4 16:30 KMKS Kraśnik UKS Kangur Siemiatycze 29:7
5 17:10 UKS Olimpia Końskie SPR Łukovia I Łuków 9:14
6 17:50 UKPR Agrykola Warszawa SPR Łukovia II Łuków 29:3
7 18:30 Kadra Lubelska 2004 UKS Varsovia Warszawa 11:9
8 19:10 UKS Dwójka Lublin UKS Kangur Siemiatycze 20:10
9 19:50 Rowno (Ukraina) UKS Olimpia Końskie 18:15
10 20:30 KMKS Kraśnik UKPR Agrykola Warszawa 22:20
 
 2017-09-24 - Sobota
11 08:30 UKS Kangur Siemiatycze UKPR Agrykola Warszawa 5:26
12 09:10 KMKS Kraśnik UKS Dwójka Lublin 27:8
13 09:50 UKS Olimpia Końskie Kadra Lubelska 2004 10:18
14 10:30 SPR Łukovia I Łuków UKS Varsovia Warszawa 17:15
15 11:10 SPR Łukovia II Łuków KMKS Kraśnik 4:33
16 11:50 UKPR Agrykola Warszawa UKS Dwójka Lublin 16:15
17 12:30 Rowno (Ukraina) Kadra Lubelska 2004 10:16
18 13:10 UKS Varsovia Warszawa UKS Olimpia Końskie 16:18
19 103:5 SPR Łukovia II Łuków UKS Kangur Siemiatycze 4:13
20 14:30 SPR Łukovia I Łuków Rowno (Ukraina) 16:17
PRZERWA OBIADOWA
21 16:00 UKS Varsovia Warszawa SPR Łukovia II Łuków 13:5
22 16:50 UKS Olimpia Końskie UKS Dwójka Lublin 11:15
23 17:40 Rowno (Ukraina) UKS Kangur Siemiatycze 13:6
24 18:30 Kadra Lubelska 2004 KMKS Kraśnik 7:24
25 19:20 SPR Łukovia I Łuków UKPR Agrykola Warszawa 16:15

 

 2017-09-24 - Niedziela
26 08:30 Mecz o miejsce 9-10
UKS Varsovia Warszawa - SPR Łukovia II Łuków
22:12
27 09:10 Mecz o miejsce 7-8
UKS Olimpia Końskie - UKS Kangur Siemiatycze
31:5
28 10:00 Mecz o miejsce 5-6
Rowno (Ukraina) - UKS Dwójka Lublin
16:9
29 11:00 Mecz o miejsce 3-4
UKPR Agrykola Warszawa - Kadra Lubelska 2004
11:7
30 12:00 Mecz o miejsce 1-2
SPR Łukovia I Łuków - KMKS Kraśnik
11:14
13:15 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU