SPR Łukovia Łuków

Oficjalna strona klubu

II Turniej Mini Łukovia Cup

Email Drukuj PDF

CAM00614a   W sobotę 6.12.2014 roku w hali Szkoły Podstawowej nr 1 w Łukowie odbył się II Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt Mini Łukovia Cup. W zawodach wzięły zawodniczki z roczników 2002-2003 z zespołów: SPR Łukovia I Łuków, SPR Łukovia II Łuków, UKS Jedynka Łuków, UKS Piątka Łuków, SKF Sprinter Lublin i UKS Sprint Ulan-Majorat. Zawody zakończyły się zwycięstwem zespołu UKS Sprint Ulan-Majorat, który w finale turnieju pokonał zespoł SPR Łukovia I Łuków 20:15. W meczy o trzecie miejsce UKS Jedynka Łuków zwyciężyła 17:16 zespół SKF Sprinter Lublin.

Najlepszą zawodniczką został Weronika Mazur z Ulana, królem strzelców została Natalia Duszyńska, a bramkarką Patrycja Falęcka obie z UKS Jedynka Łuków.
Wszystkie zawodniczki i trenerzy zostali obdarowani nagrodami i prezentami.
Turniej odbył się jako podsumowanie programu prowadzonego przez SPR Łukovia Łuków  - "Wychowanie przez granie ? piłka ręczna jako dyscyplina kształtująca charakter dzieci? finansowanego przez Miasto Łuków.

CAM00614a

Poniżej wyniki turnieju.
SPR Łukovia II Łuków - UKS Jedynka Łuków         9:29
SPR Łukovia I Łuków  - UKS Piątka Łuków           22:6
UKS Jedynka Łuków   - UKS Sprint Ulan-Majorat  19:25
SKF Sprinter Lublin    - UKS Piątka Łuków            15:11
SPR Łukovia II Łuków - UKS Sprint Ulan-Majorat   5:34
SPR Łukovia I Łukow  - SKF Sprinter Lublin         26:10


Mecz o V miejsce: UKS Piątka Łuków - SPR Łukovia II Łuków   18:13
Mecz o III miejsce: SKF Sprinter Lublin - UKS Jedynka Łuków   16:17
Mecz o I miesjce: SPR Łukovia I Łuków - UKS Sprint Ulan-Majorat 15: 20

Składy zespołów z Łukowa i ilość zdobytych bramek w turnieju:
SPR Łukovia I Łuków - Kamecka Kinga, Puszcz Julia (16), Zaręba Emilia (10), Zemło Natalia (7), Kubiak Alicja (16), Jankowska Anna (11), Kamińska Julia (2)
SPR Łukovia II Łuków - Wójcik Natalia, Gula Wiktoria, Mazur Weronika (1), Lada Monika (5), Abramek Julia (8), Wilczyńska Zuzanna (7), Kowalczyk Magda (2)
UKS Jedynka Łuków - Falęcka Patrycja, Pawlikowska Marta, Koper Wiktoria (7), Wasiluk Natalia (3), Radomyska Sara (3), Bajura Marta (1), Duszyńska Wiktoria (25), Piros Alicja (11), Przeździak Karolina (14)
UKS Piątka Łuków - Kostian Adela (1), Kośmińska Olga, Kudan Sandra (6), Łukasiewicz Natalia (3), Mądra Karolina (18), Orłowska Karolina (1), Radzikowska Karina, Rybka Oliwia (3), Sałata Oliwia (2), Wasyljew Nikola.