SPR Łukovia Łuków

Oficjalna strona klubu

ROZPOCZĘCIE LIGI WOJEWÓDZKIEJ LZPR W SEZONIE 2019/2020

Rozgrywki ligowe współfinansowane z dotacji UMWL


UMWLlogoLZPRLogo 2018


Łukovia na turnieju w Brześciu

Email Drukuj PDF

Brzesc2016a  W dniach 4-6.03 2016 roku zawodniczki SPR Łukovia Łuków uczestniczyły w Międzynarodowym Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt w Brześciu na Białorusi. Turniej został zorganizowany z okazji 10-lecia Centrum Olimpijskiego "Wiktoria".
W Turnieju uczestniczyły trzy drużyny z Białorusi: Brześć, Mińsk, reprezentacja obwodu Brzeskiego, klub z Litwy oraz SPR Łukovia jako przedstawiciel Polski.

Zawodniczki SPR Łukovia Łuków zajęły w turnieju II miejsce notując następujące wyniki:
SPR Łukovia Łuków - Reprezentacja obwodu brzeskiego 16:24
SPR Łukovia Łuków - BNTY Mińsk - Białoruś 15:16
SPR Łukovia Łuków - Wiktoria Brześć - Białoruś 49:13
SPR Łukovia Łuków - Alytus SRC - Litwa 17:15

Warto dodać, że wyjazd na ten turniej odbył się dzięki nawiązaniu współpracy pomiędzy SPR Łukovia Łuków a klubem Wiktoria Brześć. W ramach współpracy na najbliższy turniej Łukovia Cup w miesiący wrześniu zawitają jedna lub dwie drużyny z Białorusi, a być może i z Litwy.
Zespoły uczestniczące w turnieju oglądały też spotkanie Ligi Mistrzów w piłce ręcznej w której zespół Mieszkow Brześć zmierzył się z zespołem Skjern Handbold z Danii.
Zawodniczki SPR Łukovia Łuków wystąpiły w składzie: Katarzyna Bareja, Zofia Głębicka, Agnieszka Kłos, Wiktoria Kurowska, Natalia Krasuska, Magdalena Linkiewicz, Katarzyna Mateńka, Joanna Nowak, Natalia Pasik, Zuzanna Przeździak, Alicja Włodarczyk, Milena Zarzycka.
Trenerem zespołu jest Jerzy Kożuch

Brzesc2016a

Brzesc2016b

Brzesc2016c

Brzesc2016d

Brzesc2016e