SPR Łukovia Łuków

Oficjalna strona klubu

1/2 Finałów Turnieju o Puchar Prezesa ZPRP

Email Drukuj PDF
SPRLukovia2003   Zespół dziewcząt SPR Łukovia Łuków w dniach 22-24.04 brał udział w 1/2 Finałów Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Prezesa ZPRP Dziewcząt w Kielcach.
Zespół wywalczył awans po ćwierćfinałach, które odbyły się z w Łukowie w dniach 8-10.04.2016r. W meczach rozgrywanych w Łukowie SPR Łukovia wygrała z SPR Olkusz oraz przegrała jedną bramką z Korona Handball Kielce.
   W półfinałach w Kielcach spotkały się cztery zespoły: SPR Łukovia Łuków (mistrz województwa lubelskiego), SKF Sprinter (wicemistrz województwa lubelskiego), Korona Handball Kielce (mistrz województwa świętokrzyskiego) oraz UKS Wilczyska (mistrz województwa małopolskiego). 
Tym razem nie udało się wywalczyć awansu do finałów, gdzie zagra 8 najlepszych zespołów w Polsce w tej kategorii wiekowej. Awans wywalczyły zespoły z Kielc i Lublina.
Gdyby nie pech, który wyeliminował z gry przed pierwszym meczem dwie podstawowe zawodniczki awans mógłby być w zasięgu ręki.
Zawodniczkom łukowskim i tak należą się wielkie brawa, za awans do najlepszej 16-stki zespołów w Polsce w kategorii dziewcząt (rocznik 2003/2004)
 
Zespół SPR Łukovia Łuków wystąpił w składzie:
Alikowska Weronika, Biernacka Urszula, Ciężka Aleksandra, Frąc Weronika, Kalińska Natalia, Kasprzak Patrycja, Mazur Weronika, Mokicka Natalia, Piesio Paula, Rosa Kinga, Sosnowska Wiktoria, Sulej Maja, Tomasiewicz Martyna, Trochimowska Maja, Wasak Paula, Zarzycka Marta, 
Trenerem zespołu jest Ewa Mrozowska.
SPRLukovia2003